Padėka gyd. G.M. Rožukienei

Šeima iš Alytaus labai dėkoja Gyd. G.M Rožukienei, kuri mums padėjo susilaukti nuostabaus sūnelio. Širdingai AČIŪ

Padėka gyd. G.M. Rožukienei

Dėkoju gyd. Rožukienei už energiją ir pastangas susilaukti vaikelio mūsų šeimai. Ačiū Jums už sėkmingai atliktą procedūrą ir palaikymą. Labai noriu padėkoti ir kitam personalui, su kuriais susidūriau šioje klinikoje: sesutėms, biologei. Aš ir toliau lankysiuosi tik šioje klinikoje. Ačiū.

Padėka gyd. Ž. Žėbai

Nuoširdžiai dėkojame gyd. Ž. Žėbai, padėjusiam susilaukti mūsų mielos mažylės.  Jau greit bus 2 mėn., kai mes džiaugiamės mažuoju stebuklu (gimėm sausio 27 d.). Tai profesionalus, žmogiškas bei detaliai įvertinantis situaciją gydytojas.  Druskininkai

Padėka gyd. Ž. Žėbai

Labai norėtume padėkoti gydytojui Ž.ŽĖBAI, kurio pastangų dėka pavyko susilaukti pirmagimio sūnaus. Sėkmės jam jo labai prasmingame darbe. Dėkoja DAIVA iš Šiaulių

Padėka gyd.Ž.Žėbai ir biologei J.Semionovai

PADĖKA
Gydytojui ŽYDRŪNUI ŽĖBAI ir biologei JELENAI SEMIONOVAI
 
Esame begalo dėkingi gydytojui Žydrūnui Žėbai ir biologei Jelenai Semionovai už kartu išpuoselėtą angeliuką.
Urtelė gimė sverdama 3,050 kg ir 60 cm ūgio 2009.07.03.
Mažoji labai mėgsta vandenį, tikra Undinėlė.
Dabar esam 5,5 mėn ir sveriam 7,200 kg, ūgis 65 cm.
Auga sveika, vis dar mėgaujasi motinos pienu.
Labai viskuo domisi, tikras vijurkas, nepagausi.
 
Šv.Kalėdų proga nuoširdžiausiai dėkojame už Jūsų kuriamus stebuklus.
DĖKOJAM, DĖKOJAM, DĖKOJAM

Padėka gyd.Ž.Žėbai ir kolektyvui

Jau penki mėnesiai, kaip kas rytą mane pažadina dukrytės krykštavimai ir angeliška jos šypsena...


Po įvykusio persileidimo, daugiau nebenorėjau rizikuoti ir nusprendžiau būsimą nėštumą patikėti specialistams, ieškojusi geriausiųjų, pasirinkau Jūsų kliniką "Motina ir Vaikas". Pas ką lankytis, ilgai nedvejojau, internete apstu atsiliepimų apie klinikoje dirbančius specialistus, šilčiausi iš jų visų buvo apie gydytoją Žydrūną Žėbą, tad ir aš nusprendžiau savo ir dukrytės priežiūrą patikėti šiam gydytojui.

Pirmo vizito laukiau su šiokiu tokiu nerimu, buvo nedrasu eiti pas vyriškį, tačiau visos baimės ir nerimas išgaravo vos pravėrus kabineto duris, kur mane pasitiko mielas, šiltas ir besišypsantis veidas. Jau po pirmosios konsultacijos ir apžiūros žinojau, jog šio gydytojo nenoriu keisti į jokį kitą ir buvau rami, patikėjusi savo ir mažylės sveikatą į šio nuostabaus specialisto rankas. Kiekvieno vizito metu man buvo viskas nuodugniai papasakojama ir atsakoma į rūpimus klausimus, tad tie devyni mėnesiai puikaus gydytojo priežiūroje prabėgo labai greitai ir sklandžiai. Atėjus metui gimdyti, buvau be galo laiminga, jog susiklosčius aplinkybėms, turėjau galimybę gimdyti būtent pas Žydrūną, tuomet buvau visiškai rami, jog patekome būtent į tas rankas, su kuriomis visus tuos devynis mėnesius ir draugavome. Jei ne šis žmogus, gimdymas man būtų praėjęs su begale kančių ir neapsakomo nerimo dėl dukrytės sveikatos, tačiau labai laiku ir teisingi gydytojo sprendimai padėjo visa to išvengti ir gimdymas baigėsi sėkmingai.


Turėtumėte be galo didžiuotis, jog Jūsų kolektyve dirba toks puikus specialistas ir be galo šiltas žmogus. Žydrūnai, aš visą gyvenimą būsiu Jums dėkinga už tai, jog padėjote mano dukrytei išvysti šį pasaulį! Šiltų ir jaukių švenčių Jums ir visam Jūsų kolektyvui. Su didžiausia pagarba, Donata.

<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 1 iš 4