IN MEMORIAM GENOVAITEI MICHALINAI ROŽUKIENEI (1942-2018)

 

Mes tokie laikini – kaip lietus, į žemę nupuolęs.

Ir tokie amžini – kaip erdvė. Kaip žodžiai. Kaip molis. (Ramutė Skučaitė)


 

 

2018-ųjų metų vasario 20-ąją nustojo plakusi DAKTARĖS Genovaitės Michalinos Rožukienės širdis. Netekome energingos, darbščios, sumanios, labai šiltos, savo darbui nuoširdžiausiai atsidavusios gydytojos, bendradarbės, draugės.

 

DAKTARĖ gimė 1942 metais gražiame Žemaitijos kampelyje – Plungėje. Gydytojos kelią pradėjo Kauno medicinos universiteto klinikose, ilgą laiką dirbo Kauno Onkologijos dispanseryje. Atkaklumas ir darbštumas padėjo jai tapti DAKTARE iš didžiosios raidės. 1995 metais pradėjo dirbti klinikoje „Motina ir vaikas“ gydytoja akušere ginekologe ir išdirbo čia 23 metus – t.y. nuo pirmos klinikos veiklos dienos iki karjeros pabaigos. DAKTARĖ buvo viena iš pagalbinio apvaisinimo „pionierių“ Lietuvoje.

 

Per savo ilgą profesinio gyvenimo kelią DAKTARĖ buvo Mokytoja iš didžiosios raidės kiekvienam bendradarbiui. Ji buvo pavyzdžiu ir kokybės etalonu kiekvienam, kuris galėjo būti šalia jos, mokytis, semtis žinių.

 

DAKTARĖ buvo racionali, mokanti tikslingai dirbti, gebanti tvirtai stovėti ant žemės ir kartu be galo darbšti, originali, nuoširdi, mylinti, pamokanti, suprantanti, įkvepianti. Ji dirbo labai daug, netausodama sveikatos, neatsakydama ir priimdama visus, kas kreipėsi pagalbos, konsultacijos.

 

Nuoširdžiai užjaučiame, guodžiame ir palaikome DAKTARĖS artimuosius, netekusius paties brangiausio žmogaus. Visa širdimi esame su jais.

 

DAKTARE, Jūsų jau nebebus šalia mūsų. Kiekvienas iš mūsų viduje turime nebyliai išsakytą įsipareigojimą tęsti Jūsų vykdytą veiklą, išlaikyti tą profesionalumo ir meilės darbui kartelę, kurią su savo išėjimu, Jūs perdavėte mums... Sudie, DAKTARE.

 

Atsisveikinti su Michalina Genovaite Rožukiene kviečiame vasario 22 d. (ketvirtadienį) nuo 16 val. A. Juozapavičiaus g. 1. Urna išnešama vasario 23 d. (penktadienį) 13 val. Šv. Mišos ir laidotuvės vyks Tabariškių kapinėse. Nuoširdžiai prašome atvykstant pareikšti užuojautos apsiriboti dviem baltais žiedais.

 

į viršų