Dermatologijos ir estetinės medicinos centro paslaugos

dermatologijos_centras

2005 metais klinikoje „Motina ir vaikas“ duris atvėrė Dermatologijos ir estetinės medicinos centras. Pradėję nuo odos ligų gydymo ir plaukų šalinimo lazeriu, šiandien mes plečiamės ir tampame vienu neinvazinės grožio medicinos lyderių Lietuvoje.

Tiems, kurie negali pasigirti sveika oda, plaukais, kurie kenčia nuo XXI-ojo amžiaus rykštės – alergijos ar tiesiog norėtų šiek tiek patobulinti savo išvaizdą, mūsų Dermatologijos ir estetinės medicinos centras siūlo ypatingus sprendimus.

Dėl unikalios centro įrangos atliekamos procedūros yra efektyvios, komfortiškos ir saugios. Čia dirbančios gydytojos dermatologės savo žinias nuolat gilina tarptautiniuose seminaruose ir mokymuose.

Savo klientams mes siūlome paslaugas, sukėlusias perversmą pasaulio grožio pramonėje, – procedūras lazeriu elōs technologija.

elōs tai pirmoji ir vienintelė, patentuota estetinės medicinos technologija, sukurta derinant dvipolio radijo dažnio ir optinę šviesos energijas. Išvertus iš anglų kalbos, elōs reiškia „elektrinė optinė sinergija“.

 

 

 

 

Naujausia lazerinė technologija elōs Jums padės saugiai ir efektyviai:

  • atjauninti odą (pašalinti smulkias raukšleles ir išsiplėtusias kraujagysles, išnaikinti pigmentines dėmes);
  • ilgam pašalinti nepageidaujamus plaukus;
  • sumažinti giliąsias raukšles;
  • gydyti aknės tipo spuogus ir po jų likusius randus;
  • pašalinti iki 3-4 mm pločio išsiplėtusias kraujagysles, kapiliarų tinklus, kraujagyslinius darinius (hemangiomas ir kt.), esančius veide ar kitose kūno vietose.

Siekti geriausio rezultato padės taikoma mezoterapija, raukšlių užpildai, Botulino toksino injekcijos.

Susiję straipsniai (pagal žymę)