Komanda

Gydytoja

irmunda
Irmunda Kizlaitienė

1986 m. baigė Kauno Medicinos universitetą. Turi gydytojo dermatovenerologo licenciją. Specializuojasi estetinės medicinos, mezoterapijos bei lazerinės dermatochirurgijos srityse.

2001m. Vytauto Didžiojo universitete socialinių mokslų fakultete įgijo edukologijos magistro kvalifikacinį laipsnį.

Informacija

Kvalifikacijos kėlimo kursai:
KMU odos ir venerinių ligų klinikoje:
-1995m. Dermatovenerologija (5mėn.)
-1999m. Alerginės dermatozės (2sav.)
-2004m. Odos ligų etiopatogenezės, diagnostikos ir gydymo naujovės (1mėn.)

Vilniaus universiteto medicinos fakultete:
-1997m. Lazeriai medicinoje
-2000m. Teorinis ir praktinis darbo su medicininiais lazeriais kursas
-2000m. Odos vėžys

Stažuotės užsienyje:
- 1998 m. praktinis talasoterapijos kursas (Rosas, Ispanija);
- 1999 m., 2002 m., 2004 m., 2006 m.. 2008 m.teorinės ir praktinės stažuotės Grožio Mokslo Akademijoje (Paryžiuje);
- 2005m. teorinis ir praktinis rūgštinių pilingų kursas (San Benedeto, Italija);

2003 m. baigė bendrosios ir estetinės mezoterapijos kursą pas gyd. Philippe Petit (Tarptautinės mezoterapijos draugijos prezidentas) ir Jorge F. Silva (P.Amerikos mezoterapijos federacijos prezidentas).
2004 m. baigė estetinės mezoterapijos kursą, dėstomą dr. C. de Goursac.
Savo žinias nuolat gilina tarptautiniuose ir respublikiniuose dermatovenerologijos, estetinės medicinos ir kosmetologijos kongresuose.
Yra Lietuvos Dermatovenerologų draugijos, Lietuvos lazerinės medicinos draugijos ir Tarptautinės mezoterapijos draugijos narė.

 

Gydytoja

jurate_staikuniene

Jūratė Staikūnienė

1994 m. su pagyrimu baigė studijas Kauno medicinos universiteto (KMU) Medicinos fakultete. Gydytojo alergologo ir klinikinio imunologo licenciją įgijo 1999 m., pabaigusi podiplomines vidaus ligų specialybės, alergologijos ir klinikinės imunologijos specialybės rezidentūros studijas KMU ir Henri Poincarè universitete Nanci mieste (Prancūzija).

2003m. apgynė disertaciją “Sergančiųjų polinoze klinikos ir imuninės būklės ypatumai” , suteiktas medicinos mokslų daktaro laipsnis.

Gydytoja alergologė ir klinikinė imunologė, docentė, medicinos mokslų daktarė.

Informacija

Konsultuoja vaikus ir suaugusiuosius sergančius alerginėmis ir imuninės sistemos ligomis: alergine sloga, šienlige, astma, dilgėline, odos ir akių alerginėmis ligomis, esant alergijai vaistams, maistui, dažnai pasikartojant peršalimo ligoms. Alergeno nustatymui atlieka odos alerginius mėginius su oro, maisto, cheminiais, kosmetikos priemonių alergenais. Alerginių ligų gydymui skiria vaistus bei taiko alergenų imunoterapiją (organizmo nujautrinimą alergenais), imuninės sistemos moduliaciją.

Dirba ne tik gydomąjį darbą, bet ir mokslinį, pedagoginį darbą, yra išleidusi mokomąją knygą, dalyvauja parengiant alerginių ligų diagnostikos ir gydymo sutarimus Lietuvos gydytojams, yra daugelio straipsnių žurnaluose ir laikraščiuose autorė. Alergologės ir klinikinės imunologės praktikos patirties įgyjo stažuodamasi universitetinėse Geteborgo (Švedija), Nanci (Prancūzija), Gento (Belgija), Esbjergo (Danija) ligoninėse. Yra Europos Alergologų ir klinikinių imunologų akademijos narė, kasmet dalyvauja šios draugijos kongresuose, dalyvavo Salzburg-Cornell (Austrija) ir kituose tarptautiniuose seminaruose, konferencijose.