Apie nevaisingumo gydymo centrą

nevaisingumo_centras

1998 metais klinikoje “Motina ir vaikas” įkurta pirmoji Lietuvoje pagalbinio (dirbtinio) apvaisinimo laboratorija. 2005 m. ji tapo tarptautinio pagalbinio apvaisinimo klinikų tinklo NORDICA nariu. Mūsų nevaisingumo gydymo centras bendradarbiauja su pagrindiniu NORDICA centru Kopenhagoje, Danijoje. Todėl mes turim galimybes savo darbe panaudoti naujausias medicinos technologijas ir perimti geriausių šios srities pasaulio specialistų patirtį. 

Mūsų gydytojai ginekologai, andrologė, biologės-embriologės nuolat vyksta stažuotis į tarptautines konferencijas, seminarus nevaisingumo gydymo klausimais. Nevaisingumo gydymo centro specialistai sukaupė neįkainojamos patirties stažuodamiesi NORDICA klinikoje Kopenhagoje, kur atliekama keliolika kartų daugiau procedūrų ir manipuliacijų nei Lietuvoje. Klinikos gydytojai yra ESHRE ir ALPHA (Europos ir pasaulio žmogaus reprodukcijos ir embriologijos asociacijų) nariai.

Moderni ir patikima nevaisingumo gydymo centro įranga atitinka aukščiausius pasaulinius gydymo ir saugumo standartus. Šiuolaikiškai įrengta spermos tyrimo, pagalbinio apvaisinimo laboratorija užtikrina atliekamų procedūrų kokybę ir efektyvumą. 

Kasmet į mūsų kliniką dėl įvairių vaisingumo sutrikimų kreipiasi daugiau kaip 500 porų. Maždaug kas penktai porai vienintelis būdas susilaukti vaikelio yra pagalbinis (dirbtinis) apvaisinimas. Apie 70 procentų šeimų po trijų pagalbinio apvaisinimo procedūrų džiaugiasi kūdikiu. Pagalbinio apvaisinimo procedūros sėkmė priklauso nuo priežasties, lemiančios nevaisingumą, moters amžiaus. Pasaulyje po atliktų pagalbinio apvaisinimo procedūrų jau gimė daugiau nei trys milijonai vaikų. Jų sveikata ir vystymasis nesiskiria nuo natūraliai pradėtų bendraamžių.

Pagalbinį apvaisinimą (intrauterininę inseminaciją, paprastą apvaisinimą mėgintuvėlyje - IVF, intracitoplazminę spermatozoido injekciją į kiaušialąstę) taikome tada, kai ištyrus nevaisingumo priežastis, nėra kitos galimybės susilaukti vaikelio arba taikytas gydymas vaistais nedavė rezultatų.

Susiję straipsniai (pagal žymę)

Daugiau šioje kategorijoje: Komanda »